March 31, 2010

Reklamace v Netboxu

Nejlepší připojení neznamená nejlepší služby. Posuďte sami jak probíhá reklamace v Netboxu a jak uživatelsky přívětivé služby nabízí.

March 23, 2010

Microsoft Translator dorazil i sem

Strojový překlad je špatný. Slova co slýchávám často u kolegů programátorů. Většina z nich používá Google Translator. Microsoft má svůj produkt kterým překládá svoje stránky a překlad nevypadá vůbec špatně. Pátral jsem, jak je na tom s češtinou a vyzkoušel to. A - posuďte sami.

The Controls collection ....

Tip jak vyřešit chybovou hlášku "The Controls collection cannot be modified because the control contains code blocks (i.e. <% ... %>)." pomocí Telerik controls.

March 19, 2010

Absolutní pozicování v ASP.NET

Nejde o žádnou novinku - ale - už jsem to objevil i já. Nastavení existující minimálně od VS 2005 mi vždycky zabere chvilku než je najdu. Tady budou informace v bezpečí a hlavně je rychle najdu.

March 16, 2010

Stephen Baker - NUMERATI

Co všechno o nás prozradí jeden klik myší, platba kartou, telefonní hovor ... aneb lidské chování v éře Googlu.

March 8, 2010

Pracoval jsem pro Gatese

... aneb život mezi bajty.
Ne já. Je to zajímavá knížka od Ivana Pilného popisující minulou dekádu a dění v oblasti software a života kolem. I když jsou to události pouze několik let staré, zní jako z minulého století. Zaujala mě malá poznámka ohledně říkání ne.